Na powitanie

Pozdrowienia z wakacji

Piękne wakacyjne kartki z pozdrowieniami przysłali nam Julcia, Jasiu, Zuzia W., Kasia, Bartek i Marysia.  Bardzo serdecznie dziękujemy!

Jedno oczko spinera

Zakręć spinerem, spójrz na jedno ramię z czerwonym kółkiem, policz oczka arbuza, wybierz odpowiednią liczbę i szybko biegnij zanieść kółeczko do pudełka.Takie liczenie!!! 

"Piosenka inspiruje"

To tytuł naszego projektu eTwinning, w którym  piosenki będą odgrywały ważną rolę w zdobywaniu rozmaitych kompetencji i aktywności, nie tylko muzycznych, ale i matematycznych, przyrodniczych, społecznych, polonistycznych, plastycznych. Dzięki nim uczniowie będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i wzbogacać swoją wiedzę o otaczającym świecie.

klik - link do strony projektu
klik - link do strony projektu

nasze partnerskie szkoły

Urodziny Kasi

Życzenia wszystkiego najlepszego, uśmiechu ciągłego, zdrowia długiego otrzymała Kasia od koleżanek i kolegów z klasy oraz pani Oli. I jeszcze drobny upominek w postaci zestawu kreatywnego do odrysowywania szablonów. 

Urodziny Julci

Nasz drugi Dzień Kropki

Więcej o Naszym drugim Dniu Kropki można przeczytać TUTAJ. 

utrwalamy dwuznaki

Utrwalaliśmy dwuznaki. Zadaniem uczniów było przeczytanie wiersza, podkreślenie wyrazów z dwuznakami i przepisanie ich w aplikacji pic collage. Zaangażowanie stuprocentowe! Cichutko było...

urodziny Oliwiera

hop i skok

Podskoki obunóż,noga lewa i prawa, obrót w prawo i w lewo o 90 stopni. To świetna zabawa ruchowa czyli odczytywanie i dekodowanie informacji. 

urodziny Karola

pomoce wielokrotnego użytku

Piękne podkładki ze sklepu KiK oraz kolorowe kostki do lodu z Pepco mogą być wykorzystane w wielu aktywnościach dzieci. Dziś były użyte do sudoku. To świetna gra logiczna, rozwijająca logiczne myślenie. 

Hop i skok!

Kodowanie w ruchu czyli... strona lewa i prawa, skoki, obroty i mnóstwo fantastycznej zabawy!!!

Dzień Chłopca