100 punktów w Classdojo!

Pierwsze 100 punktów w Classdojo zebrał Oliwier. Otrzymał dyplom, karty z awatarkami i kolorowanki. Tymczasem każdy z uczniów ma wyzerowaną skarbonkę na punkty, by znowu mieć szansę na zdobycie stu punktów jako pierwszy. 

Miejski konkurs wygrał Jasiu!

Miejski konkurs plastyczny "Mój ulubiony pupil" wygrał Jasiu! Nie mógł odebrać nagrody na mikołajkowym apelu (byliśmy na warsztatach), dlatego została mu wręczona w klasie!

24 zadania na czas oczekiwania III

To będzie pierwszy projekt eTwinninig moich uczniów. Celem projektu jest  stworzenie gier edukacyjnych za pomocą różnych narzędzi TIK przez nauczycieli,  dzieci i dla dzieci na dni poprzedzające święta Bożego Narodzenia. Chcemy zapoznać naszych uczniów  poprzez gry z tradycjami świątecznymi, zwyczajami i połączyć wiedzę z różnych dziedzin edukacji wczesnoszkolnej w zintegrowaną całość.  Zależy nam na aktywnym spędzaniu czasu przedświątecznego, połączonego z prawdziwie świątecznym oczekiwaniem.

W projekcie bierze udział 22 partnerów z różnych miast Polski. 

 

Po kliknięciu w obrazek przeniesiemy się do publicznego Twinspice projektu i możemy obserwować działania nasze i partnerów. 

nasz pierwszy projekt eTwinning - klik
nasz pierwszy projekt eTwinning - klik

kalendarz z zadaniami jest na stronie głównej.

Na zajęciach komputerowych kodowaliśmy taniec elfów i zdobiliśmy wirtualne choinki. 

Piernikowe warsztaty w muzeum. Było pysznie, słodko i pachnąco!

Po południu mieliśmy wspólne z rodzicami warsztaty. Robiliśmy pięknie mieniące się brokatami i cekinami kartki świąteczne dla partnerów. 

12 grudnia gościliśmy w szkole prawdziwego Mikołaja z Rovaniemi!!!

Wizyta w Kowanówku - podsumowanie projektu   OTO MY

klasowa Wigilia

życzenia świąteczne od pani Oli - kliknij w zdjęcie